WestNews.com.ua

У Калуші швидка шість разів відмовилась їхати на виклик до непритомного пенсіонера

12.08.2020, 18:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На Прикарпатті швидка не приїхала до хворого на серце пенсіонера. Чоловікові стало зле на вулиці. Його рятували перехожі, а ось карету швидкої викликали кілька разів, але все марно.

І щоразу чули відмову і навіть хамство, диспетчери взагалі їхній виклик не реєстрували. Ба більше, грозили штрафом. Свідки ситуації не залишатимуть її так, і готують колективну скаргу, повідомляють “ФАКТИ”.

Руслан та ще кілька людей рятували пенсіонера з хворим серцем. З магазину старенького вивели, він ледь перейшов дорогу і впав на газон. Це сталося у Калуші, де перехожі викликали швидку.

В швидку телефонували інші калушани. Утім, відповідь усім була однакова.

За 20 хвилин чоловікові стало легше. Попід руки його вели до під’їзду. Пригадувати той день пенсіонер не хоче. Йому 74, менше року тому мав стентування на серці. У батька був інфаркт, каже донька.

На Прикарпатті вже рік диспетчерська служба екстреної допомоги діє централізовано. Усі виклики і з Калуша зокрема, надходять до Івано-Франківська. Як працює служба та пояснювати бодай щось у Центрі екстреної допомоги відмовилися. Вважають інформацію недостовірною, бо не вірять що їхні диспетчери могли шість разів підряд відмовити людям.

Медики кажуть: немає скарги – немає розслідування. Олександра вдячна усім, хто рятував її батька. А ще не розуміє які аргументи у диспетчерів, які не захотіли направляти екіпаж на виклик.

Пенсіонер нині почувається краще. А мешканці двору хочуть написати колективну скаргу, бо розуміють – в таку ситуацію може потрапити кожен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську рятували чоловіка, у якого зупинилося серце

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X