WestNews.com.ua

У Калуші судили за підроблений диплом екс-начальника “Калуського райавтодору”

17.09.2019, 17:25  |  Автор:   Хромей Зоряна

У Калуші засудили екс-начальника “Калуського райавтодору”  Івана Бойка, через фальшиві документи, які він пред’явив під час влаштування на роботу.

Іван Бойко був начальником філії «Калуський райавтодор» в листопаді 2013 року.

У жовтні 2013 року чоловік подав у відділ кадрів підроблений диплом про отримання вищої освіти у Московському автомобільно-дорожньому інституті. Інститут Бойко нібито закінчив у 1990 році.

На лаву підсудних посадовець потрапив за обвинуваченням у підробленні документів (ч. 4, ст. 258 ККУ).

У суді обвинувачений свою вину не визнав і відмовився від свідчень.

Головний інженер ДП «Івано-Франківський облавтодор»  у суді розповіла, що при прийомі на роботу працівників вони не роблять детальної перевірки поданих документів.

Інший свідок у справі розповів, що під час представлення Бойка колективу повідомляли, що він навчався  в Московському автомобільно-дорожньому інституті. Однак через деякий час з виникла підозра, що це неправда.

До інституту направили  запит, звідки прийшла відповідь, що Іван Бойко не навчався в інституті.

Ще один свідок розповів, що у 80-90-х роках він їхав до Москви, щоб подати документи в Московський автомобільно-дорожній інститут та в поїзді познайомився з обвинуваченим, який теж мав намір подати документи до вказаного вузу. Свідок ствердив, що в силу різних причин Бойко так і не подавав документи до навчального закладу.

Крім того у відповіді на запит від 13 травня 2014 року правоохоронці отримали від МАДІ інформацію, що Бойка нема у списках студентів, які закінчили Московський автомобільно-дорожній державний технічний університет в 1990 році. Диплом йому не видавався.

Суд визнав чоловіка винним у підробленні документів і призначив штраф – 850 грн. Втім через завершення строків давності його звільнили від призначеного покарання.

Іван Бойко має заплатити 393 грн за проведення експертизи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Прокуратура передала до суду справу щодо хабаря в тисячу доларів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X