У Калуші троє дітей захворіли на гостре інфекційне захворювання

Три випадки сальмонельозу зареєстровано в Калуші серед дітей, які відвідували дитячі дошкільні заклади.

Захворюваність, запевняють медики, не пов’язана із харчуванням у дитячих садках, інформує WestNews з посиланням на Вікна.

“Зареєстровано 6 випадків. Крім цього, в першій декаді квітня зареєстровано ще один випадок сальмонельозу. Всі 7 випадків зареєстровано серед міського населення”, – говорить Ольга Гошовська, лікар-епідеміолог.

Сальмонельоз — це гостре інфекційне захворювання, яке виникає при споживанні продуктів харчування, заражених мікроорганізмами із роду сальмонел.

До слова, в Івано-Франківську зареєстрували найбільше людей, хворих на кір.  Найбільше людей, хворих на кір в Україні, зареєстровано в Івано-Франківській (1807), Закарпатській (1607), Одеській (1207), Чернівецькій (855), Львівській (870) областях.

Найменша кількість випадків захворювання спостерігається у Луганській (4), Сумській (5), Харківській і Чернігівській (по 12), Херсонській (18) областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, які темпи розвитку захворюваності на грип та ГРВІ на Прикарпатті

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.