WestNews.com.ua

У Калуші троє медсестер захворіли на коронавірус: підтверджено за результатами ПЛР-тестів

08.04.2020, 18:48  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У трьох медсестер Калуської районної лікарні підтверджено коронавірусну інфекцію.

Про це повідомила заступниця головного лікаря районної лікарні Богдана Кудла. За її словами, стан однієї медсестри — задовільний, двох — середньої важкості, інформують «Вікна».

Богдана Кудла також зазначила, що лікарня досі не забезпечена всім необхідним для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

Станом на ранок 8 квітня в районні лікарні є 62 пацієнти з пневмоніями і колектив закладу продовжує виконувати свої обов’язки. Проте люди вже доведені до відчаю, кажуть у райлікарні.

е зважаючи на те, що лікарня з 1 березня приймає на лікування пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію та надає медичну допомогу хворим з пневмоніями, у тому числі і з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції, заклад не включили до переліку лікарень першої хвилі для лікування хворих з COVID-19.

Відтак лікарня не отримає від держави коштів на доплати медпрацівникам, медикаментів, засобів захисту тощо. 3 квітня колектив лікарні направив звернення до влади з вимогою до 7 квітня вирішити питання оплати праці, забезпечити працівників засобами індивідуального захисту та забезпечити лікарню тест-системами для 100% тестування медичних працівників. Проте станом на 8 квітня жодних рішень про включення районної лікарні до переліку закладів першої хвилі не прийнято. Це означає, що лікарня не отримає від держави підтримки, а медичні працівники залишаються позбавленими доплат і захисту.

Станом на 8 квітня не має інформації про включення до переліку лікарень першої хвилі і Калуської ЦРЛ. Тут також надають допомогу пацієнтам з СOVID-19. На відміну він районної лікарні, Калуська ЦРЛ краще забезпечена засобами захисту, медикаментами, а окрім того, медпрацівники, які лікують пацієнтів з  СOVID-19 та з підозрами, отримують доплату у розмірі 10 тис. гривень на місяць за рахунок міського бюджету. Станом на 8 березня серед медпрацівників Калуської ЦРЛ випадків інфікування COVID-19 немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому коронавірус настільки небезпечний, чим можна лікувати хворих на COVID, навіщо медикам дзеркала у повний зріст,  чому не варто алярмово скуповувати апарати ШВЛ 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X