WestNews.com.ua

У Калуську лікарню госпіталізували першу франківку з підозрою на COVID-19

03.07.2020, 15:29  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

З 1 по 5 липня хворих з підозрами на коронавірусну інфекцію направлятимуть на госпіталізацію в інші лікарні, зокрема і у Калуську ЦРЛ, яка входить до переліку закладів першої хвилі для лікування COVID-19. Це відбувається через завантаженість закладів охорони здоров’я Івано-Франківська.

2 липня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій лікар пульмонологічного відділення Калуської ЦРЛ Мар’яна Гаврилко повідомила: станом на 15.00 2 липня у відділенні лікуються 15 пацієнтів. З них у п’яти – підтверджений ПЛР-тестом діагноз коронавірусної інфекції, решті пацієнтів виставили підозру і очікують результату тесту, інформують “Вікна”.

За словами Мар’яни Гаврилко, 1 липня у пульмонологічне відділення Калуської ЦРЛ було госпіталізовано жінку з Тисменецького району, а 2 липня — жінку з Івано-Франківська. В обох пацієнток пневмонія і підозра на COVID-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Загалом в області 2548 захворювань”, – Федорів про ситуацію з COVID-19 на Прикарпатті

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X