WestNews.com.ua

У колишній станіславській резиденції єпископів навчатимуться діти. ФОТО

31.07.2020, 16:47  |  Автор:   Менів Андрій

Івано-Франківській архієпархії УГКЦ повернули колишню резиденцію єпископів у їхню власність. Під час сесії обласної ради з подякою виступив Архієпископ і митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин.

Колишня резиденція єпископів знаходилася на вулиці Шевченка, 16 в Івано-Франківську. За словами Володимира Війтишина, колись там впродовж 40 років проживав церковний діяч Григорій Хомишин.

Дотепер у цій будівлі був Господарський суд Івано-Франківської області, інформує “Суспільне”.

“Сьогодні повертається не лише правда. Ми хочемо сказати вам, як попередньо було повернуто Станіславівську семінарію, де сьогодні Католицька школа, так і в будинку єпископів будуть навчатися діти Івано-Франківська. Це я вам говорю авторитетно. Свого слова ми дотримаємо”, – зазначив Володимир Війтишин.

Після цього голові обласної ради Олександрові Сичу вручили грамоту Верховного Архієпископа Києво-Галицького за встановлення історичної справедливості.

“Я вважаю, що ми плідно і конструктивно працюємо з усіма церквами на благо прикарпатської громади. І надалі будемо так продовжувати. Дякую”, – сказав Олександр Сич.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X