WestNews.com.ua

У Коломиї роботи позбудуться кілька сотень працівників місцевих медичних закладів

28.02.2020, 16:19  |  Автор:   Порепа Петро

У Коломиї закривають місцеві інфекційну лікарню, онкодиспансер, дерматовенерологічний диспансер. Таке рішення прийняли депутати Коломийської міської ради. За їхнім рішенням цілковито ліквідовано буде онкодиспансер, дерматовенерологічний диспансер.

Інфекційна лікарня переходить у підпорядкування обласної клінічної інфекційної лікарні. Раніше вже було ліквідовано психоневрологічний диспансер. Пацієнтам психоневрологічного медзакладу відвели дві палати у хірургічному корпусі Коломийської ЦРЛ. Також мав бути зачинений фтизіопульмонологічний диспансер, однак наразі він працює – його утримання взяла на себе Коломийська ОТГ.

Головний лікар інфекційної лікарні Володимир Кифорук та головний лікар онкодиспансеру, Ігор Білоскурський, у коментарі кореспондентові WestNews пояснили, що згадані медичні заклади готова була взяти на своє утримання обласна рада. Однак за умов передачі їй цілісного майнового комплексу. Згоди на це від Коломийської міської ради отримано не було. Таким чином медичні заклади не встигли оформити документи на зміну юридичних назв.

220 працівників цих медичних закладів, переважно медсестри, санітарки, технічний персонал, потрапляють під скорочення. Також незрозуміло наразі, де лікуватимуться пацієнти цих установ. Лікарі кажуть, частина з них змушена буде їздити до Івано-Франківська, частина до сусідньої Чернівецької області, адже коломийські інфекційна, онкодиспансер, шкірвендиспансер та тубдиспансер обслуговували не лише мешканців Коломиї та району, але й навколишніх районів.

Частина пацієнтів, з огляду на відстань і вартість дороги та медичного обслуговуваня, вважають медики, взагалі волітимуть залишатися дома.

WestNews готує великий матеріал на цю тему, який запропонує увазі своїх читачів вже найближчим часом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вертоліт МІ-8 спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X