У Коломиї тренер дитячої команди продає автограф Гвардіоли, щоб повезти своїх гравців на фінал Кубку України

Тренер дитячої футзальної команди “Прикарпаття” Олександр Дем’янчук продає автограф Хосепа Гвардіоли, щоб повезти своїх гравців на фінал Кубку України з футзалу.

Про пан Дем’янчук написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає WestNews.

“Зараз дитяча футзальна команда, яку я треную – “Прикарпаття” (Коломия) готується до участі у фінальній частині Кубку України, що пройде з 24 по 27 січня у м. Вінниця. На жаль, своїми силами ми не можемо дозволити cобі оплатити дорогу, проживання та харчування юних спортсменів”, – пише тренер.

Автограф Хосепа Гвардіоли. Фото Олександоа Дем'янчука

Автограф Хосепа Гвардіоли. Фото Олександоа Дем’янчука

Не зважаючи на те, що “Прикарпаття” входить до 12-ки кращих дитячо-юнацьких футзальних команд України, жодної підтримки з боку місцевої влади команда не отримує. Батьки юних футзалістів змушені самостійно вирішувати питання пов’язані з фінансуванням виступів в Кубку та Чемпіонаті України. Зусиль Федерації футболу міста Коломия та небагатьох підприємців, які допомагають розвитку спорту в місті, також не достатньо.

“Тому я звертаюся в першу чергу до колекціонерів, любителів футболу та бізнесменів, яким не байдужа доля дітей, що хочуть грати у футзал на серйозному рівні: допоможіть нашій команді поїхати на фінал Кубку України з футзалу у віковій категорії U-13 , що відбудеться з 24 по 27 січня у м. Вінниця”, – написав Олександр Дем’янчук.

Він зауважив, що автограф тренера Манчестер Сіті для нього велика цінність, але діти – важливіше.

Для бажаючих допомогти номер картки ПриватБанку: 5167 9823 0039 8812

Коментарі:

Comments are closed.