WestNews.com.ua

У Коломиї відкрили театральний сезон виставою у незвичній локації. ФОТО

29.09.2020, 12:03  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Вистава “7 історій” Моріса Панича за рішенням режисера Івана Даніліна представлена в дещо незвичних і екстримальних умовах та у надзвичайно атмосферному просторі.

Ще за кілька днів до відкриття квитки були розкуплені. А в день прем’єри ще й місць не вистачало, бо така велика кількість глядачів прийшли без попередження. А вони знають, що дорогих гостей завжди чекають.

“Дякуємо усім і кожному, що були в цей вечір з нами”, – пишуть на сторінці.

Про що вистава: 

Сім вікон – сім дуже різних історій, і кожна змусить замислитися – а може, ну його і… Ти вже майже відважився. ДАВАЙ! Тобі лишається зробити один лише крок вперед і…! Поряд відчиняється вікно. Упс, здається своєю присутністю ти заважаєш сваритися сусідам. ТІЛЬКИ коли Ти на межі, життя набуває кольорів.

Автор – Моріс Панич
Режисер – Іван Данілін
Керівники – Ірина та Сергій Ярмоленко

“Вистава відіграла, грим змитий, шоу закінчилося, шоу вдалося. Всім все сподобалося, а мені… ну, я максималстка і тому… мені теж сподобалося!) Несподівано і вкрай приємно, після вистави підходили люди і дякували. Дякували і знайомилися, жали руку, обіймали, ставилися якось так трєпєтно, якось так по іншому, по новому, як до актриси чи що… Ба, навіть Не побоюсь сказати, ставилися, як до зірки!))) Мене це звісно дивувало і трохи навіть шокувало. На той момент я була незадоволена собою. Ні, слів я не забула і все йшло по сценарію, але після вистави вибуху емоцій чомусь не сталося, так ніби я все життя на сцені) Приємний нектар того, що відбулося розтікся по тілу вже вдома”, – коментує Юлия Острая, акторка вистави з Франківська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молода виконавиця з Калуша потрапила у фінал онлайнового талант-шоу, яке запустив гурт THE HARDKISS

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X