WestNews.com.ua

У Коломиї відроджують хокей: запрацював спортивний гурток. ВІДЕО

01.08.2020, 18:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Коломиї запрацював гурток, де усіх охочих хлопців вчать грати в хокей. Тренуються майже щодня на відкритому майданчику біля фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив».

Про це інформує WestNews з посиланням на “НТК“.

Вже два місяці тривають навчання на майданчику, який взимку стане ковзанкою. Щоправда, поки тренування проходять на роликах, однак грають спеціальними шайбами, які ковзають асфальтом, як кригою.

Готує хокейну команду заслужений тренер України Іван Данилишин, який також навчає майбутніх боксерів. Основу хокейного гуртка, наразі якраз і склали хлопці, що займаються боксом при Коломийському фізкультурно-спортивному клубі “Локомотив”. Однак, тренер каже, що вже приходять чимало батьків з дітками 5-6 років, які хочуть займатися хокеєм.

“Зараз ми їм робимо роздягальну, де собі діти будуть спокійно приходити і у кожного буде своя іменна роздягальня. Вони там будуть залишати свою амуніцію”, – каже тренер.

Самі хлопці, кажуть що трохи важко з амуніцією, але знають, що без неї виходити на лід не варто, адже шайба б’є дуже боляче.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знай наших! Випускники Прикарпаття, що відмінно здали ЗНО. ФОТО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X