WestNews.com.ua

У Коломиї засудили військовослужбовця, який вчасно не з’явився на службу

17.09.2020, 11:45  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Вироком Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області військовослужбовця засуджено за ч. 4 ст. 407 КК України (нез’явлення вчасно на службу без поважних причин, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану).

Під час судового розгляду справи встановлено, що військовослужбовець, проходячи військову службу за контрактом, в умовах особливого періоду, без поважних причин 09 серпня 2019 року не з’явився вчасно на службу до військової частини, розташованої в м. Коломия, та незаконно без поважних причин понад 1 місяць перебував поза розташуванням військової частини за місцем постійного проживання.

Обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину визнав повністю, у вчиненому щиро розкаяся, просив суворо його не карати.
Військовослужбовця визнанно винним та призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки.

На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням, встановлено 1 рік 6 місяців іспитового строку і покладено на нього обов’язки згідно з пунктами 1, 2 ч. 1 ст. 76, п.2 ч. 3 ст. 76 КК України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повідомлено про підозру посадовцю ОДА, який під час будівництва амбулаторії розтратив бюджетні кошти

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X