WestNews.com.ua

У Коломийській районній ТВК висловили недовіру голові та недорахувались бюлетенів. ДОКУМЕНТИ

24.10.2020, 19:30  |  Автор:   Хромей Зоряна

23 жовтня відбулося засідання Коломийської районної територіальної виборчої комісії. Скликали його на вимогу членів комісії, які вирішили вкотре висловити недовіру голові ТВК Ігорю Рижиху.

Також на цьому засіданні члени Коломийської районної ТВК прийняли рішення додрукувати бюлетені. Справа в тому, що дві дільничні виборчі комісії Коломийського району під час перерахунку отриманих бюлетенів виявили нестачу. На дільниці №260364 в селі Гвіздець, коли ДВК розпакувала бюлетені і їх перерахувала з вказаних 1261 бюлетенів, було 761. Тобто не вистачало 500 бюлетенів, що становить 39,6%. Така ж ситуація виявилась під час перерахунку бюлетенів на ДВК №260708 в селі Русів, в них не вистачає 299 бюлетенів з 803.

ГО “ОПОРА” вже повідомляла, що 17 вересня на засіданні Коломийської районної ТВК намагалися висловити недовіру голові ТВК. Деякі члени комісії заявляли, що Ігор Рижих їх цькує, а його робота є деструктивною. Пропозицію поставили на голосування, але вона не набрала потрібної кількості голосів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X