WestNews.com.ua

У лікарню до Зеленського: у річницю Євромайдану активісти оголосили свої вимоги президентові України

21.11.2020, 19:07  |  Автор:   Хромей Зоряна

21 листопада у день Революції Гідності активісти автопробігом вирушили до лікарні «Феофанія», в якій лікується президент Володимир Зеленський, щоб висунути йому свої вимоги.

Серед учасників автопробігу — «Рух опору капітуляції», представники «Демократичної сокири», «Свободи», «Національного корпусу», звичайні громадяни, ветерани війни, пише WestNews із посиланням на hromadske.

Вимоги активістів стосуються питань боротьби з корупцією, деяких законопроєктів, питання політичних репресій, роботи Тристоронньої контактної групи (ТКГ) та епідемії COVID-19 в Україні.

Зокрема, активісти вимагають від влади повернути повноваження Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК) та Національному антикорупційному бюро України (НАБУ), ліквідувати Окружний адміністративний суд міста Києва, завершити судову реформу та реформувати Службу Безпеки України.

Вимагають також відкликати «План дій» української делегації в ТКГ щодо Донбасу та заборонити відведення українських військ вздовж лінії розмежування.

Також серед вимог є відкликання законопроєкту президента Володимира Зеленського про перезапуск Конституційного суду та законопроєкту про народовладдя шляхом референдуму. Згадали також і про «всенародне опитування Зеленського» — активісти вимагали покарати його організаторів, оскільки воно «створило неправомірну політичну перевагу під час виборів для партії влади».

Окрім цього, активісти заявили про «некомпетентність влади» у боротьбі з епідемією коронавірусу. Вони вимагають відставку повного складу Кабінету Міністрів України та початок розслідування розподілу коштів з COVID-фонду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав закон, що передбачає штрафи за неносіння масок у громадських місцях

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X