WestNews.com.ua

У Львові від коронавірусу померли головний педіатр міста та директор школи

14.09.2020, 10:42  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Львові померли головний педіатр міста Богдан Остальський та директор школи № 31 Омелян Цар. Причина смертей – ускладнення від нового коронавірусу COVID-19.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Богдан Остальський, 1960 року народження, був лікарем-педіатром, тривалий час працював головним спеціалістом відділу координації роботи закладів охорони здоров’я міського управління охорони здоров’я.

“Відійшов у вічність головний педіатр Львова Богдан Остальський. Лікар, якого ми назавжди запам’ятаємо, як великого професіонала і хорошого друга для наших дітей. Нам дуже пощастило жити і працювати разом з Вами, Богдане Романовичу. Вічна пам’ять!”, – написав у Facebook мер Львова Андрій Садовий.

Омелянові Царю було 70 років. 35 із них він присвятив роботі в школі №31.

“Прикро, що в один день ми втратили двох справді високого рівня спеціалістів. Богдана Романовича і Омеляна Михайловича любили і поважали всі. Щиро співчуваємо родині, колективу та усім знайомим. Вічна пам’ять”, — зазначила заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Галина Слічна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр охорони здоров’я обговорить з мерами міст ситуацію щодо карантинних обмежень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X