WestNews.com.ua

“У мене астма!”: В Івано-Франківську вчитель курив під час уроку в класі. ВІДЕО

13.11.2019, 14:21  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Вчитель Івано-Франківського вищого професійного училища № 13 курив у класі під час уроку, чим наразив на небезпеку хворого студента.

Відео інциденту оприлюднили на сторінці @f.r.a.n.k.i.v.s.k.y.y в Instagram. Зазначається, що студент, який хворий на астму, декілька разів просив вчителя перестати курити або вийти на вулицю, але той на зауваження не звертав уваги, пише “Обозреватель”.

“13 училище на Пасічній. Вчитель курить в класі на уроці. На зауваження учня, в якого астма, відповідає образами і погрозами”, – йдеться в повідомленні.

На відео чути, як вчитель на зауваження студента відповідає: “Мені можна курити”, “Чуєш ти, гімнюх!”, “Я тебе зараз в’*бу”, “Будеш це потім прибирати”.

“І це вчитель, показує приклад для молоді”, “Так це ще нормально, там майстри п’яні на виробничому ледве сидять”, “Нічого не змінилося за чотири роки”, – написали в коментарях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайшлися: прикарпатські поліцейські за годину відшукали двох зниклих дітей. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X