У Міністерстві охорони здоров’я назвали основну причину смертності в Україні

06.04.2019, 16:18  |  Автор:   Власенко Власта

Серцево-судинні захворювання є однією з основних причин смертності серед населення України, водночас розвитку серцевих катастроф можна запобігти, дотримуючись здорового способу життя, інформує WestNews з посиланням на “Укрінформ”.

Про це в.о.міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила на брифінгу, присвяченому Національній конференції громадського здоров’я.

“Найчастіше українці помирають від серцево-судинних захворювань – майже 2/3 від усіх випадків смерті. Але цьому можна запобігти здоровим харчуванням, займатися фізичною активністю та виявляти хворобу на ранній стадії. Не слід забувати про візити до сімейного лікаря”, – наголосила Супрун.

За її словами, у нашій країні також дуже поширений діабет 2-го типу, якому теж можна запобігти та лікувати без побічних ефектів.

“Для цього треба лише слідкувати зa своїм зоров’ям разом зі своїм лікарем”, – порадила Супрун.

До слова, з літа українці зможуть безкоштовно робити тести на рак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні через смерть пацієнта заборонили ліки від хвороб серця

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X