У міській лікарні відкрили оновлене відділення нейрофізіології. ФОТО

 У середу, 5 липня, в Івано-Франківській міській клінічній лікарні №1, яка знаходиться на вулиці Матейка, відбулося відкриття нейрофізіологічного відділення.

Ректор ІФНМУ Микола Рожко розповів, що сьогодні ще раз показують, що здоров’я населення для медиків міста найважливіше.

“Наші студенти будуть наглядно бачити дослідження, адже такої лабораторії в місті ще немає. Ми півроку вкладали сюди нерви і здоров’я. Своїми силами ми все-таки це зробили, щоб наші професори надавали кваліфіковану допомогу”, – зауважив Рожко.

“Тут зібрана надсучасна апаратура”, – додає ректор університету.

Головний лікар Тарас Василик каже, що для лікарні це справжнє свято. Тут, каже, відкривається лабораторія, в якій буде єдиний в області нейроміограф та енцифалограф.

“Наші студенти зможуть набиратися досвіду та проводити тут навчання. Ця апаратура придбана за кошти медуніверситету. Тепер пацієнти нашої лікарні зможуть тут проводити повні обстеження. Саме тому ми вирішили відкрити такий центр. Ми готові обстежити будь кого, хто звернеться до нас”, – зазначив Василик.

Мер міста Руслан Марцінків наголосив, що для влади дуже важлива співпраця з медуніверситетом, разом вже відкрили кілька проектів.

“Важливо, щоб ця лікарня на Матейки змінювалася. Ми оновили тут травмпункт, відкриваємо лабораторії. Ну і дуже важливо, що відкрили й це відділення, бо тепер тут зможуть проходити обстеження і наші мешканці, і проводитимуть навчання студенти”, – каже Марцінків.

Міський голова анонсував, що на черзі – реконструкція пологового відділення. Там відкриють три операційні. Крім того, у дитячій клінійчній лікарні триває ремонт палат, а у лікарні на Тичини продовжується реконструкція закладу. У планах – ремонт педіатричного відділення. Загалом, переконує мер, усі медзаклади у роботі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківській міській лікарні відкрили оновлене фізіотерапевтичне відділення. ФОТО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.