WestNews.com.ua

У місті проводитимуть безкоштовні екскурсії протягом тижня

23.09.2020, 12:23  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Івано-Франківськ з нагоди Дня туризму проведе тиждень безкоштовних екскурсій. Але, зауважте, через карантинні обмеження на кожну подорож реєструють до 10 осіб.

Планується провести п’ять екскурсій, щодня з 22 вересня. Розпочнуть з «Вечірніх вогнів Івано-Франківська». Також серед запропонованих тем «Івано-Франківськ під мікроскопом», «Легенди старого Станіславова», «Від «сонячного» Станіславова до «темного» Івано-Франківська» та «Романтичний Івано-Франківськ», це повідомляє Управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради в Фейсбуці.

«Щороку 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. З цієї нагоди відділ міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста підготував для вас серію різних за тематикою екскурсій Івано-Франківськом, адже в своєму місті теж можна і навіть потрібно іноді побути туристом. У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість учасників має бути не більш ніж 10 осіб», – йдеться в повідомленні.

Усіх охочих стати екскурсантами у ці дні просять зареєструватись за допомогою Google-форми  якнайшвидше і не забути з собою в подорож захисну маску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківський драмтеатр показуватиме вистави у рідних стінах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X