WestNews.com.ua

У місті відбулась інтерактивна лекція “Об’єднання як спосіб виходу із політично-емоційної кризи”. ФОТО/ВІДЕО

22.02.2020, 14:36  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 22 лютого, відбулась інтерактивна лекція “Об’єднання як спосіб виходу із політично-емоційної кризи”.

Лектори: Гліб Бабіч та Олексій Петров, активісти із ГО “Справа громад”, ветерани війни, блогери та бійці інформаційного простору.

Ситуація в політичному та інформаційному просторі напружена. Кожен день ми отримуємо нові виклики та загрози щодо існування нашої Державності.

“Ми проводимо перше засідання дискусійного клубу, воно буде закритим, по ідеології ми схиляємось більше до республіканства. Розуміємо, що така ситуація в нашій державі, коли осторонь бути не можна, чітко видно хто є хто. Ми розуміємо, що зараз треба буде боротись за те, що ми вже маємо ну і рухатися далі. Тема зустрічі якраз про те, що нам – тим, хто є проукраїнськими –  треба об’єднуватись і розробляти якісь певні дії, не знаємо чого очікувати, але маємо бути готовими до всього. Треба розробити якусь концепцію, щоб людей повертати до реальності, бо навіть ті, хто мають відмінну від нашої думки, зараз не дуже роуміють що ж відбувається в країні”,- розповіла Наталя Перцович, лідер івано-франківського територіального осередку ГО “Справа лідерів”.

“Часто слышим в соцсетях, что люди задают вопрос “Что делать?”, кто же виноват мы знаем – мы все, а вот что делать – не знаем. Есле убрать радикализмы: куда-то бежать, кого-то убивать, то лично я со своей стороны вижу выход в том, что нам нужно остановиться и посмотреть по сторонах. “Разделяй и властвуй”- нас украинцев сейчас разделили”,- розпочав бесіду вступним словом Олексій Петров.

“Нас вже на певні групи розтягнули, а тепер коли ми знаходимось на деякій відстані, вони використовують все. Це не тільки політичне питання, порційно вкидаються різні теми: від побутових, фінансових до політичних, але вони так мудро розташовані,що ми 24 години знаходимось в напрузі. Людина, якій болить, здатна більше отримати психологічне враження.
Кожен день дивись у дзеркало і кажи, що ти людина, веди діалог з собою, не давай себе розтопити потоку інформації, кожен день нагадуй собі, що ти є у себе, розмовляй з собою, люби себе і тоді, коли ти будеш відчувати себе не часткою загального інформаційного простору, тебе буде набагато важче пробити. Менше ідентифікуйте себе з умовним образом країни, кожен день пам’ятайте, що ви особистість”,- додав Гліб Бабіч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Туристам у Карпатах має бути безпечно. На це зокрема витратять понад мільйон євро. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X