WestNews.com.ua

У МОЗ розповіли, як планують організувати навчання для школярів з 1 вересня

10.07.2020, 16:46  |  Автор:   Назаренко Юлія

Наразі Міністерство охорони здоров’я ще вирішує, за яких умов діти можуть навчатися у звичайному режимі, а коли — дистанційно. Також розглядають варіант змішаного навчання: частково онлайн та частково офлайн.

Про це, сьогодні, десятого липня, під час брифінгу повідомив глава МОЗ Максим Степанов.

«Ми хочемо, щоб наші діти повернулися до звичайного режиму навчання. Особливо 1 вересня, коли діти йдуть в перші класи. Але COVID-19 вносить свої корективи, тому зараз в умовах адаптивного карантину розробляємо механізми й правила, в який спосіб наші діти будуть навчатися. За яких умов вони можуть навчатися у звичайному режимі, а за яких — у дистанційному, та як ми можемо поєднати ці два способи», — пояснив Степанов.

Міністр також зазначив, що алгоритми дій МОЗ розробляє спільно з Міністерством освіти та науки. Остаточні рішення щодо навчання мають ухвалити в найближчі десять днів.

«Разом з Міністерством освіти та науки ми розробляємо відповідні правила та алгоритми. Протягом тижня, максимум десяти днів ми все пропишемо і повідомимо, в який спосіб за яких умов та як будуть навчатися наші діти в наступному навчальному році», — додав голова МОЗ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім областей України досі не можуть послабити карантин: Івано-Франківщина вийшла з “чорного списку”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X