WestNews.com.ua

У музеї Небесної сотні представили виставку робіт Джо О‘Брайена та Романа Бончука. ФОТО

29.05.2019, 16:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 29 травня, у музеї Небесної сотні представили виставку робіт Джо О‘Брайена «Майдан більше ніж життя і смерть» та Романа Бончука «Квіт нації».

«Коли ми бачимо світлини, ми бачимо трагедію, смерть і надію. Це перехідний зал від Майдану і до війни. Адже ми володіємо не такою інформацією, яку нам подавали. З цих експозицій ми можемо уявити масштаби тих подій. Хотілось би, щоб ми бачили, пам’ятали і не забували. Війна не закінчилась, а далі триває. Музей Небесної сотні увіковічнив тих героїв, які загинули. Власне ідея цього музею буде, що воно буде мати динамічний характер. Будемо виставляти інформацію про кожного героя і експонати, які асоціюються з ним,» – каже директор музею Світлана Орешко.

Учора, 28 травня, робили пробну екскурсію музеєм для підлітків. І, коли вони вчора побачили ці світлини та експонати, то були вражені. Планується саме цей зал зробити «тихим». Щоб приходити подумати і осмислити події.

Експозицію в майбутньому планують розширити. Слід зазначити, що експонати, які привезені Мальтійською службою для музею, є безпечні.

До слова, у Франківську відбувся вечір пам’яті, присвячений 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історії очима дітей: на Прикарпатті презентували унікальну збірку. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X