У музиканта з Івано-Франківська знайшли пухлину розміром з кулак

18.06.2019, 12:55  |  Автор:   Новак Оля

Дмитро музикант, учасник групи “Physalisovi” та співорганізатор фестивалю “Музичні обійми”, творча та відома в місті людина. Недавно в нього під час операції з приводу апендициту, виявили чужорідне тіло, розміром з жіночий кулак. Видалена патологія виявилася толерантним самоізольованим жмутом метастазів.

Про це музикант розповів на своїй сторінці у Facebook.

“12-13 травня я відчув затиснення в попереку і болі в зоні апендиксу, в мене піднялась температура 38,0.
14 травня мене госпіталізували й зробили операцію у Франківську з діагнозом “гострий апендицит (?) та пієлонефрит”. Під час операції виявилося, що з апендиксом все в нормі, однак виявили патологію, чужорідне тіло, об’ємом з жіночий кулак. Новоутворення щільно прилягало до судини, тому франківські хірурги прийняли стратегічне рішення перенаправити мене із цим до Києва.
14-23 травня я перебував на стаціонарі хірургічного відділення обласної лікарні #1 у Івано-Франківську.
З 29 травня  проходив дообстеження в інституті ім. Шалімова.
6 червня мене успішно прооперували й видалили новоутворення. Зараз перебуваю в Києві, відновлюючи сили й чекаючи на результат гістологічного аналізу”.

Друзі та знайомі взялися допомагати Дмитру коштами, адже це дороговартісне лікування.

Однак вчора, 17 червня музикант поділився продовженням історії:

“Видалена патологія виявилася толерантним самоізольованим жмутом метастазів. Себто, з плюсів: неагресивний характер утворення, внутрішні органи незачеплені, ідеальний час для видалення (далі були передумови для агресивної поведінки). Мінус: ця штука точно мала джерело походження, яке в даний час неактивне; це означає, що “погані” клітини ще є всередині мене і з цим треба щось вирішувати. Найближчим часом матимемо консультацію в онколога, який призначить подальші рекомендації щодо лікування. за попередніми прогнозами це мала би бути хіміотерапія”.

Друзі, вже організували благодійний джем на підтримку Дмитра, кошти з якого перечислили на лікування. Наступний відбудеться на “Квадраті Курбаса” в цю неділю, 23 червня.

Проте, музикант не втрачає оптимізму та вірить, що він подолає хворобу.

Реквізити для допомоги: 

гривнева картка “Приватбанку”  5168 7573 6788 3032 – Дмитро Долгіх-Черниш.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналістка Оксана Кваснишин розпочала четвертий курс хіміотерапії та потребує допомоги

18.06.2019, 12:55  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X