У Надвірній 250 000 гривень виділять на два проекти у сфері здоров’я. ФОТО

17 травня, на засіданні чергової 24 сесії Надвірнянської міської ради, відбулось урочисте нагородження дипломами переможців ІІ-го міського конкурсу проектів «Громадського бюджету».

Цього року в бюджеті міста передбачено кошти в сумі 250 000 грн на реалізацію одного великого (200 000 грн) та одного малого (49900 грн)  проектів, повідомляє WestNews із посиланням на Надвірнянську міську раду.

За результатами голосування громадян міста переможцями стали 2 проекти категорії «Охорона здоров’я», які набрали найбільше голосів, а саме: великий проект «Здорова дитина – здорова нація (придбання медичного обладнання для Надвірнянської дитячої лікарні – кисневого концентратора та монітора пацієнта)» (автор Мирослав Длябога) та малий проект «Точний діагноз – успішне лікування (придбання медичного обладнання для Надвірнянської ЦРЛ – коагулометра для профілактики інсультів та інфарктів)» (автор Любов Каратник).

Вже найближчим часом дані проекти будуть реалізовані та закуплено сучасне медичне обладнання, а саме кисневий концентратор та монітор пацієнт для Надвірнянської дитячої лікарні та коагулометр для профілактики інсультів та інфарктів для Надвірнянської ЦРЛ.

До слова, у 2017 році мер Надвірної взяв кредити і купив приміщення та земельну ділянку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Надвірнянщині молодший брат старшому переломив кістки черепа

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.