WestNews.com.ua

У Надвірній ліквідували прорив нафтопроводу, який відбувся в результаті крадіжки частини труби

28.02.2020, 9:21  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

25 лютого, орієнтовно о 15.40 в с. Пасічна ур. Постоята Надвірнянського р-ну, відбувся порив нафтопроводу діаметром 114 мм., від свердловини № 565 до ПГ св. № 457 НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Пофакту встановлено, що в результаті крадіжки частини нафтопроводу (орієнтовно 5 м.), який перебував в стадії реконструкції, відбувся вилив нафтопродуктів у місцевий потічок, на площі орієнтовно 30 м.кв. інформують в Управлінні з питань цивільного захисту населення.

26 лютого лабораторією Дністровського БУР, спільно із фахівцями з Державної екологічної інспекції Карпатського округу та представником НГВУ «Надвірнанафтогаз», відібрані проби води для досліджень на вміст нафтопродуктів – в місці безпосереднього забруднення з потічка (злив нафтопродуктів у потічок з природного яру), – для визначення масштабу забруднень 500 метрів нижче місця забруднення і 500
метрів вище попадання нафтопродуктів у потічок, результати яких очікуються сьогодні.

До ліквідації наслідків 27.02.2020 р. було залучено аварійно-ремонтну бригаду №1 НГВУ «Надвірнанафтогаз» (15 чол. 3 од. тех.). 27.02.2020 р. станом на 18.30 роботи по збору розлитого нафтопродукту завершено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Пасічній під мостом знайшли тіло молодого чоловіка

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X