У Надвірній тривають останні приготування до етнофестивалю. ФОТО

23.08.2019, 13:38  |  Автор:   Новак Оля

23-25 серпня в місті Надвірна відбудеться етнофестиваль “ДЖЕНЖУР ФИСТ”. Він проходитиме на місці руїн старовинного замку.

Про підготовку до нього поділився Володимир Питлюк  в соцмережі:

“Підготовка до проведення етнофестивалю “ДЖЕНЖУР ФИСТ” виходить на фінішню пряму. Вже встановлену бомбезну сцену, яку монтували з професіоналами всі дружньо вчора до другої години ночі, станом на дванадцяту годину звуко та світлорежисери закінчують монтаж та наладку звукового та світлового обладнання. На сцені монтується величезний відеоекран. Вже готові всі локації, на яких будуть проводитись різноманітні змагання та історичні реконструкції. В мережі інтернет буде вестися пряма трансляція “Дженжур Фисту”, до послуг відвідувачів буде безплатний вайфай та біотуалети ,які встановлені перед входом до замку а також виїзна торгівля та різноманітні атракціони”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Надвірнянський фестиваль “Джєнджур Фист” фінансуватиме Мінкульт!

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X