У Надвірній відновлюють одну з міських прибудинкових територій у три етапи. ФОТО

Цього року у місті Надвірна до числа об’єктів, які включені в План соціально-економічного розвитку, потрапила і прибудинкова територія будинку №15 по вул.Руднєва.

Це вже третій і завершальний етап робіт, інформує WestNews.

Дана територія є стратегічно важливою, адже фактично з’єднує мікрорайон Руднєва з центральною частиною міста і нею щодня користуються сотні мешканців Надвірної. Вона охоплює прибудинкові території 3-х будинків – Грушевського, 14 Руднєва,1 і Руднєва, 15 і проходить від пам’ятника, встановленого з нагоди 100-річчя заснування надвірнянського нафтопромислу, до містка через потічок Підзамче.

Крім того, поруч знаходиться  дитячий майданчик. Оскільки тут розміщена сміттєва зона, щодня сюди заїжджає спецтехніка комунальних служб міста для збору ти вивозу сміття.

Вищевказана територія відновлюється у три етапи. Ще в кінці 2015 року після обстеження спеціалістами було зрозуміло, що за один рік її облаштувати не вдасться, оскільки загальна площа території складає понад 1500 м², і це потребує великих фінансових ресурсів. Тому в 2016 році за кошти міського бюджету було здійснено перший етап робіт –  капітальний ремонт тротуарів, входів у під’їзди та частково проїзду між будинками Руднєва,1 – Грушевського, 14  орієнтовною площею приблизно 530 м².

В 2017 році роботи продовжили між будинками Грушевського, 14 – Руднєва, 15 (площа склала близько 480 м²). І цього року підрядна організація проводить 3-й етап робіт – відновлення прибудинкової території Руднєва, 15 до сміттєвої зони (орієнтовна площа біля 510 м²).

Крім того, в 2016 році в рамках обласного проекту «Місто Надвірна – місто мікрорайонів» проведено облаштування входів у під’їзди та міжбудинкового проїзду між будинками №1,2 по вул.Руднєва.

Капітальний ремонт вищевказаної території проводиться з використанням сучасного будівельного матеріалу – бруківки, яка, на відміну від асфальтного покриття, володіє рядом переваг по експлуатації та надає кращий естетичний вигляд.

Варто зазначити, що на даний час в місті Надвірна і на інших об’єктах тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури, зокрема прибудинкової території біля будинку №10 по вул.Грушевського та тротуару на перехресті вул.Княгині Ольги-Котляревського.

До слова, сонячну електростанцію потужністю 20 кВт змонтовано в Надвірній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У 2017 році мер Надвірної взяв кредити і купив приміщення та земельну ділянку

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.