WestNews.com.ua

У Надвірній встановлять світлофори та впорядкують дорожню розмітку: все за грантові кошти

10.10.2019, 13:28  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Надвірна стала переможцем міжнародного проєкту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна».

Про це повідомили у міській раді.

В рамках даного проєкту планується встановлення в місті 2 світлофорні об’єкти, влаштування транспортної розв’язки на майдані Шевченка, впорядкування дорожньої розмітки тощо, завдяки чому будуть забезпечені належні умови для безпечного пересування містом велосипедистів, пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями.

Орієнтовна вартість проєкту становить понад 2 млн грн.

До слова, ПРООН в Україні реалізує проєкт «Посилене партнерство для сталого розвитку», що фінансується урядом Швеції. Метою конкурсу проєктів є пілотне впровадження на регіональному та місцевому рівнях створення багатосторонніх партнерств (які містять місцеві органи влади, університети, громадянські інституції та бізнес) для вирішення проблем сталого розвитку та розробки моделей рішення проблем, які можуть бути відтворені в інших громадах.

ПРООН оголосила результати конкурсу на отримання грантів в рамках проекту. Згідно рішення Національної наглядової ради від 4 жовтня 2019 року переможцем визнано 7 проєктів по всій Україні, в числі яких проєкт громади м.Надвірна «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна», що розроблений та поданий ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з відділом інвестиційної політики та муніципального розвитку Надвірнянської міської ради та міською радою м.Пруднік (Польща).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У Франківську встановили світлофор для велосипедистів. ВІДЕО“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X