WestNews.com.ua

У Надвірнянському районі підтоплено 1700 господарств і зруйновано міст

21.05.2019, 12:42  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Вчора, 20 травня почались інтенсивні дощові опади,  внаслідок яких Надвірнянщину затопило, повідомляє WestNews, посилаючись на Управління цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Так, у  селі Гвізд врятовано 20 осіб (перенесено з підтопленого житлового будинку в безпечне місце), надано допомогу по витягуванню легкового автомобіля на проїжджу частину дороги, якого знесло водяним потоком в річку Луковиця, на території даного населеного пункту підтоплено близько 500 домогосподарств.

Між селом Гвізд та селом Молодьків відбулося руйнування частини моста місцевого значення через р. Луковиця. Є сполучення з с. Молодьків через Богородчанський р-н.

У селі Молодьків затоплено близько 500 домогосподарств, внаслідок цього відключено електропостачання даного населеного пункту.

В смт. Битків затоплено близько 300 домогосподарств. Проїзд до населеного пункту охороняється працівниками Надвірнянського відділу поліції, у зв’язку із пошкодженням моста через річку Розсіч, зміщено залізо-бетонну плиту моста. Про’їзд легкового та вантажного автотранспорту через міст та на територію селища заборонений. За’їзд у смт. Битків неможливий;

У селі Пнів підтоплено орієнтовно 300 домогосподарств та адмінбудівлю сільської ради с. Пнів.

У селі Пасічна підтоплено орієнтовно 100 домогосподарств.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті підтоплено близько 3240 дворогосподарств

21.05.2019, 12:42  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X