WestNews.com.ua

У Німеччині покажуть фільм, у якому головну роль зіграла відома акторка з Івано-Франківська

17.04.2019, 19:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 17 квітня, о 19:00 у Мюнхені покажуть український фільм “Брама”.

Про це інформує WestNews з посиланням на ukrainskagazeta.de

Фільм «Брама» (англ. The Gateway) — копродукційний українсько-американський художній фільм 2017 року режисера Володимира Тихого. Головні ролі у фільмі виконали Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко і Дмитро Тубольцев.

Головна в родині баба Пріся, котра товаришує з русалками, куштує галюциногенні гриби, а якось під час війни зарізала дванадцятьох есесівців. З нею живуть онук Вовчик і хвороблива донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Неочікувано їхнє розмірене життя закінчується – баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом.

Фільм вийшов в широкий український прокат 26 липня 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні розпочалися зйомки фільму, події якого відбуваються в Станіславі: у головній ролі – франківець. ТИЗЕР

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X