У новорічну ніч в центрі Івано-Франківська відбулося близько десяти бійок та конфліктів

У ніч з 31 грудня на 1 січня в центрі Івано-Франківська правоохоронці припинили близько 10 бійок та конфліктів між молодими людьми у нетверезому стані.

Такі наводить прес-служба Муніципальної варти Івано-Франківська, передає WestNews.

“Під час одної з бійок, невідомий чоловік побризкав у натовп перцевим балончиком. Під сльозоточивий газ потрапили і нацгвардійці, і поліцейські, і один працівник “Муніципальної варти”, – йдеться у повідомленні.

Загалом, безпеку під час новорічних святкувань в Івано-Франківску окрім вартових забезпечували патрульні поліцейські та бійці Національної Гвардії.

Аби зменшити загрозу травмування, правоохоронці не пропускали на територію Вічевого майдану людей із алкоголем у скляних пляшках. Та незважаючи на це, багато франківців ховали пляшки під одягом та проносили їх до ялинки.

“Також наші працівники виявляли осіб, які підривали у натовпі петарди. Учасники Війни на сході України, які свого часу отримали контузії, а зараз працюють у “Варті”, проводили аргументовані профілактичні бесіди з ними. Після цього молоді люди добровільно віддавали свої вибухові запаси. Вони обіцяли, що надалі поважатимуть право громадян не бути оглушеними на вулицях мирного міста”, – кажуть у “Муніципальній варті”.

Як повідомляв WestNews, загалом Новий Рік в Україні прошов спокійно.

Коментарі:

Comments are closed.