WestNews.com.ua

У обласній клінічній лікарні з’явились нові функціональні ліжка. ФОТО

08.09.2019, 12:04  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Нещодавно обласна клінічна лікарня отримала допомогу – сучасні медичні функціональні ліжка для відділень анестезіології та інтенсивної терапії. Це стало можливим завдяки сприянню благодійного фонду Тараса Виноградника та Товариству Червоного Хреста.

«Ми отримали 12 медичних функціональних ліжок, які розмістили у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. Це надзвичайно важливо для пацієнтів, що потребують інтенсивного догляду. Адже з такими ліжками медперсонал може виконувати маніпуляції та обстеження безпосередньо в лежачому положенні, а за необхідності – транспортувати пацієнтів у інше відділення лікарні. Таке сучасне обладнання дає змогу запобігти виникненню ускладнень, пов’язаних з нерухомим станом, налагодити цілодобове спостереження та догляд за пацієнтом», – каже головний лікар  обласної клінічної лікарні Остап Грищук.

Варто зауважити, що обласна клінічна лікарня – це лікарня інтенсивного лікування ІІІ рівня. Тож необхідність у функціональних ліжках зростає, це пов’язано з інтенсифікацією лікувального процесу та  відкриттям окремих палат інтенсивної терапії безпосередньо у відділеннях. Як приклад, Остап Грищук наводить те, що за останні 3 роки відкриті палати інтенсивної терапії в нейрохірургії, опіковому відділенні, відділенні судинної неврології, гематології, алергології. Відповідно, потрібна обов’язкова  заміна звичайних застарілих ліжок на сучасні функціональні, як з метою повноцінного доступу до хворого, так і для комфортного перебування пацієнтів у відділеннях.

«Станом на сьогодні лікарня потребує ще близько 150 функціональних ліжок для облаштування палат та заміни на нові. Ми щиро вдячні меценатам та спонсорам, благодійним організаціями, які допомагають нам з обладнанням та інвентарем, адже ми робимо одну спільну справу на користь збереження здоров’я людей», – підсумовує очільник лікарні.

Зазначимо, що Благодійний Фонд Тараса Виноградника займається підтримкою освітніх, соціальних та культурних ініціатив. У цьому році Фонд налагодив співпрацю з Товариством Червоного Хреста. Окрім ліжок для обласної клінічної лікарні, Фонд Тараса Виноградника забезпечив школи Рожнятівського, Долинського та Богородчанського районів меблями, дошками та обладнанням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківська відкриває свої двері“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X