WestNews.com.ua

В одному із магазинів Івано-Франківська неповнолітньому продали алкоголь

15.08.2019, 12:10  |  Автор:   Хромей Зоряна

Вчора  робочій групі з питань виявлення продажу алкоголю неповнолітнім франківського міськвиконкому стало відомо про факт продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітній особі!

Цього разу порушення сталося у Торговому Центрі “Маневр”. Касир, що здійснив продаж алкоголю і тютюну неповнолітньому не став заперечувати даного факту та визнав свою провину.

Як стало відомо згодом причиною таких ситуацій стає низький рівень поінформованості працівників закладів торгівлі про відповідальність за продаж алкоголю неповнолітнім, а також алгоритм дій, якщо особа, яка бажає придбати алкоголь чи тютюн викликає сумніви щодо повноліття.

Особлива вдячність працівникам КП “Муніципальна Варта” Сапіжаку А.І. – головному інспектору відділу охорони публічного порядку та Бойко Ю.Є. – головному інспектору відділу екологічної безпеки за оперативність у встановленні даного правопорушення. – зазначають на сторінці у Фейсбуці Тверезий Франківськ.

Представниками відділу ювенальної превенції складено протокол за статтею 156 (2) кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме продаж алкоголю неповнолітнім.

З представниками закладу проведено профілактичну бесіду на предмет недопущення аналогічних випадків у майбутньому та наголошено про відповідальність.

Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті рятувальники підняли тіло хлопця з дна річки Черемош

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X