WestNews.com.ua

У Палаці Потоцьких провели відкрите заняття з йоги. ФОТО

10.06.2019, 9:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

9 червня, в Івано-Франківську відбулося перше відкрите заняття з йоги на території Палацу Потоцьких. До заняття приєднались більше десятка мешканців міста.

Йога-студія вже 5 років поспіль проводить заняття на відкритому повітрі для всіх бажаючих. Цьогоріч постійною локацією для їх проведення стане Палац Потоцьких, повідомляє «Простір Інноваційних Креацій «Палац».

Заняття відбуватимуться протягом літа, щонеділі, з 9:00 до 10:30 год.

За словами викладачів, заняття відвідують особи від 16 і більше років. Та викладачі зазначають, що можна приходити з дітьми.

Вартість визначається кожним особисто. Оплата після заняття – в спеціальну скриньку, яка буде знаходитися біля викладача.

Для заняття необхідно мати з собою : зручний одяг, каримат, чай і гостинці для себе та інших. Після кожного заняття проходить чаювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Івано-Франківськ претендує на звання велосипедної столиці України

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X