WestNews.com.ua

У пологовому будинку Івано-Франківська презентували новий апарат УЗД. ФОТО

08.05.2018, 13:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 8 травня, в Івано-Франківську в міському клінічному перинатальному центрі презентували новий апарат ультразвукової діагностики.

Перед відкриттям вручили сертифікати на суму 3 тисячі гривень матерям, які народили малюків в День народження Івано-Франківська, повідомляє WestNews.

Медичний персонал зазначає, що апарат у міському пологовому будинку працює тільки два тижні.

«Приємно, що база оновлюється. Ми купляємо нове обладнання. Можливо, це відбувається не так швидко, як нам би це хотілося. Ми продовжуємо робити тут ремонти. Роботи будуть тривати до кінця року. Але без апаратів важко робити діагностику, тому вирішили зараз закупити. Також активно купуємо рентген апарати у поліклініки міста», – зазначає міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Опісля священик освятив апарат УЗД.

«Від імені нашого закладу, працівників та пацієнтів, хочу сказати дякую за те, що нам допомагають. Цей апарат нам був дуже необхідний. Він не оновлювався вже 10 років. Пристрій буде обслуговувати матерів у гінекологічному відділенні», – розповідає головний лікар пологового будинку Сергій Стефанко.

До слова, вартість апарату – 2 мільйони 300 тис гривень.

«Ми ще поки освоюємо апарат, але персонал його дуже чекав. На старому обладнанні було дуже важко працювати. Це апаратура досить високого класу, я думаю. Тут є 4 датчики для діагностики. Пацієнти задоволені, та й персонал теж, адже працювати стало легше», – розповідає завідувач відділення ультразвукової діагностики Марта Григорович.

Нагадаємо, у Франківську відкрили нові операційні зали у пологовому будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківські студенти медуніверситету застосували свої вміння на практиці у перинатальному центрі. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

08.05.2018, 13:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X