У Польщі затримали громадянина України, якого розшукує Інтерпол

10.06.2019, 15:30  |  Автор:   Новак Оля

Його підозрюють у контрабанді обладнання для виробництва зброї, інформує WestNews, посилаючись на Польське радіо.

Співробітники Прикордонної служби Польщі затримали на краківському летовищі громадянина України, якого розшукували так званим червоним повідомленням Інтерполу за діяльність в організованій злочинній групі у своїй країні.

Як повідомила у п’ятницю Юстина Дроджд з Карпатського відділу Прикордонної служби, іноземця затримали під час паспортного контролю пасажирів рейсового літака, що прилетів до Кракова з Києва.

«Після необхідних перевірок було встановлено, що громадянин України підозрюється у діяльності в організованій злочинній групі, що займається контрабандою на територію України обладнання, що може бути використане для виробництва зброї», – пояснила представниця Прикордонної служби.

За цей злочин українцеві загрожує до 12 років позбавлення волі. Після проведення необхідних службових заходів чоловіка передали повітовому відділку поліції у Кракові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську поліція затримала злочинців, які вчинили, на рахунку яких більше десятка крадіжок. ФОТО

10.06.2019, 15:30  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X