У пошуках голови: Городенківська РДА шукає нового очільника

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади голови Городенківської РДА.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА, пише WestNews.

Розпорядженням Президента України від 28 квітня 2017 року №95/ 2017 – рп оголошено конкурс на зайняття вакантних посад шести голів районних державних адміністрацій, серед яких посада голови Городенківської РДА.

Ця посада вакантна з 21 квітня цього року, відколи попердній голова РДА Богдан Кобилянський був призначений на посаду заступника голови обласної державної адміністрації.

461

На посаду голови РДА можуть претендувати особи з вищою освітою (ступінь вищої освіти –магістр), загальним стажем роботи – не менше семи років та досвідом роботи на посадах державної служби категорії «А» чи «Б» або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах у відповідній сфері – не менше трьох років, вільним володінням державною мовою.

У розпорядженні «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад голів районних державних адміністраці» зазначено умови проведення конкурсу та вимоги до осіб, які претендуватимуть на зайняття посад голів РДА.

Сам конкурс відбудеться 30 травня цього року за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15. Документи претенденти на посаду голови можуть подавати до 20 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У нового “зама” Олега Гончарука нарахували 11 земельних ділянок

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.