WestNews.com.ua

У п’ятірці «аутсайдерів»: як виконують обіцянки міністри з Прикарпаття

15.04.2019, 9:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Рівно три роки прем’єр-міністр Володимир Гройсман показує «що таке управління країною». 14 квітня в його уряду чергова річниця й, до речі, остання: восени після парламентських виборів Кабінет міністрів піде у відставку.

«Слово і Діло» підбило підсумки трирічного терміну роботи та визначило, хто з міністрів найкраще та найгірше виконує свої обіцянки, інформує WestNews.

Глава уряду з кожним роком роботи потроху покращує свої показники, хоча Гройсман, як і раніше, не виконав і половини своїх обіцянок. Станом на квітень 2017 року він виконав 22% (35) зобов’язань, у квітні 2018-го було 32% (82), в 2019-му – 39% (136). Разом із тим зростає й кількість провалених, зараз їх уже 60 (17%), а минулого року було 33 (13%), в 2017-му – 9 (5%). Ще 155 обіцянок у прем’єра залишаються в процесі виконання (а часу залишилося не так багато).

Найвищий рівень виконання обіцянок у міністра з питань тимчасово окупованих територій Вадима Черниша – 67% (6) запевнень він виконав. При цьому порівняно з квітнем минулого року ця цифра впала на 16%. Одну обіцянку він провалив, а ще дві – в процесі.

Трохи гірше реалізує свої обіцянки віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе – 65% (11). Вона провалила 3 обіцянки, 3 – в процесі. Крім того, до п’ятірки найбільш відповідальних міністрів увійшли Павло Петренко (58%), В’ячеслав Кириленко (58%) та Ігор Жданов (54%).

Найвищий рівень невиконання обіцянок у міністра інформаційно політики Юрія Стеця – він провалив 45% своїх зобов’язань. До п’ятірки «аутсайдерів» Кабміну за невиконаними обіцянками також потрапили Ігор Насалик (43%), Євген Нищук (37%), Остап Семерак (36%) і Володимир Кістіон (33%).

До слова, в Івано-Франківську встановили менше світлофорів, ніж обіцяв мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова ОДА обіцяє, що з 1 вересня школярі села на Прикарпатті сядуть за парти у новому навчальному закладі

15.04.2019, 9:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X