WestNews.com.ua

У рамках фестивалю “Коляда на Майзлях” на Вічевому майдані виступав ансамбль “Первоцвіт”. ФОТО

10.01.2020, 21:19  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

З 8 по 12 січня в Івано-Франківську проходить масштабний ХІ Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях”.

Уже традиційно на «Коляду на Майзлях» приїжджають колективи не тільки з усіх куточків України, а й з-за кордону. Цьогоріч зареєструвалась близько 20 колективів-учасників, які цілий тиждень величатимуть народження Спасителя у піснях-колядках.

Хори, ансамблі, оркестри та вокалісти виконуватимуть традиційні та старовинні колядки і щедрівки. Колективи прибудуть як з Прикарпаття, так і з різних куточків України. Також завітають гості із Іспанії, Польщі, Румунії та Канади. Окремо слід виділити виступи колективів із зони бойових дій – Волновахи та Попасної.

Сьогодні, 10 січня, на Вічевому майдані виступив колектив з міста побратима:

Коляда продовжує лунати містом! Сьогодні на головній сцені у рамках Міжнародного різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях» виступив ансамбль «Пеовоцвіт» з нашого міста-побратима Волновахи. Коляда єднає,- написав міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Івано-Франківську розпочався ХІ Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X