WestNews.com.ua

У садочках з’явились обіцяні домашні улюбленці. ФОТО

22.10.2019, 19:10  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 22 жовтня домашнім улюбленцям тішились вихованці Приватна школа-садок “Перша ластівка”. У двох дошкільних групах оселились кролик і черепашка .

Маленьку кроличку назвали Принцесою Софіє на честь улюбленої героїні з мультфільму. Але в більш неформальному спілкуванні вирішили називати її Сонею. Черепаха теж отримала ім’я свого відомого родича з мультфільму – Мікі, від Мікелеанджело. Про це в мережі повідомив міський голова Руслан Марцінків.

“От тільки діти ще дуууже просили Донателло, Рафаеля та Леонардо до гурту. Ніщо не може замінити щирих дитячих емоцій. Особливо, коли вони пізнають світ, знайомлячись з його частинкою”,- йдеться в дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Горе-батько сплатив понад 100 тисяч аліментного боргу“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X