WestNews.com.ua

У селі Брошнів відкрили оновлений ФАП, а Брошнів-Осадська лікарня отримала реанімаційну палату. ФОТО

27.09.2020, 13:24  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

У Брошнів-Осадській громаді продовжують курс на покращення медичних послуг для мешканців, зберігають та оновлюють мережу фельдшерсько-акушерських пунктів та покращують сервіси в місцевій лікарні, пише West News.

Днями відкрили капітально відремонтований фельдшерсько-акушерський пункт у селі Брошнів.

«Старе ще радянське приміщення перетворилося у сучасну, капітально відремонтовану будівлю. Комфорт і затишок для медиків і пацієнтів створили за кошти місцевого бюджету Брошнів-Осадської територіальної громади. У приміщенні відремонтували кабінети та облаштували санвузли», – розповідає голова громади Назарій Іванів.

Оновлений ФАП в с. Брошнів

А у адміністративному центрі ОТГ у Брошнів-Осадській міській лікарні відкрили палату інтенсивної терапії із ШВЛ-апаратом. Придбали медичне дороговартісне обладнання та облаштували реанімаційну палату за кошти, які пожертвували небайдужі меценати та соціально відповідальні підприємці. На рахунок Брошнів-Осадської міської лікарні надійшло 916 873,6 грн.

За зібрані кошти придбали ШВЛ-апарат, дефібрилятор, облаштували реанімаційну палату, де розвели кисневі трубки, поставили сучасний кисневий концентратор, балони.

Палата інтенсивної терапії у Брошнів-Осадській міській лікарні
27.09.2020, 13:24  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X