WestNews.com.ua

У селі Вовчинець облаштують оглядовий майданчик. ФОТО

07.07.2020, 17:58  |  Автор:   Назаренко Юлія

На це момент в Івано-Франківську Управлінням інвестиційної політики Івано-Франківської області підготовлено та реалізовуються п’ять проектів. Один з них передбачає облаштування території у селі Вовчинець.

Про це інформує WestNews з посиланням на прес-службу міського голови Івано-Франківська.

Всі проекти є різнопланові та мають допомогти зробити місто ще більш сучасним та комфортним.

Спільно з URBforDAN у селі Вовчинець облаштують: оглядовий майданчик, паркувальну зону, створять вело СТО та проведуть маркування велотрас.

Ще інші чотири проекти, які будуть реалізовані:

  • Партнерство заради кліматичних змін (166 603 тис. євро). Проект передбачає закупівлю обладнання для ІФНТУНГ та встановлення двох електрозаправок на сонячних панелях в місті.
  • STEM – Освіта у професійних училищах та спеціалізованих школах (144 тис. євро). Закупівля обладнання для 3-х ВПУ, навчання для викладачів та міжнародне таборування для студентів ВПУ.
  • Транскордонна зелена транспортна мережа CGTN (148 847 тис. євро). Три електрозаправки в місті, пробіг електромобілів та форум сталої мобільності у Франківську.
  • Назад до наших спільних коренів (356 246 тис євро) Створення Музею зброї та проведення Фестивалю культурного різноманіття у Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац».

Проект по облаштуванню території в селі Вовчинець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стартує другий етап реалізації проекту “Промприлад.Реновація”: що планують зробити

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X