WestNews.com.ua

У широкий прокат вийде фентезійна стрічка – у головних ролях відомий прикарпатець та світові зірки. ФОТО

15.01.2019, 19:53  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У широкий український прокат пригодницька фентезійна стрічка “Поліна і таємниця кіностудії” режисера Оліаса Барко вийде  27 червня 2019 року, інформує WestNews.

Головні ролі у фільмі виконали зірки світової величини: Жан Рено (“Леон”), Віржіні Ледуаєн (“Пляж”), Едуар Бер (“Астерікс і Обелікс”), Северія Янушаускайте (“Вавілон-Берлін”), а також українські актори та актриси Поліна Артеменко та Василь Вірастюк. Зйомки фентезі “Поліна і таємниця кіностудії” відбувались в Україні восени 2015 року, де основною знімальною локацією стала кіностудія FILM.UA та її натурний майданчик.

Щодо сюжету фільму, то у ньому покажуть історію головної героїні Поліни, яка нічого не знає про своє минуле та батьків. Все життя вона живе з лихою тіткою та двоюрідним братом, які планують позбутись дівчинки в день її ж народження. Все задля того, щоб отримати таємничу спадщину – кіностудію. Чи вдасться Поліні дізнатись про своє минуле і втекти від злих родичів – дізнаємось вже цього літа.

До слова, творці фільму розповіли, як знімали пікантну комедію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стала відома дата виходу останнього сезону серіалу “Гра Престолів”. ТИЗЕР

15.01.2019, 19:53  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X