WestNews.com.ua

У складі “Франківська” дебютувала темношкіра баскетболістка, яка захищає кольори збірної України. ФОТО

14.01.2019, 8:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В чергових матчах жіночої баскетбольної Суперліги БК «Франківськ-ПНУ» здобув дві важливі домашні перемоги над принциповими суперниками – БК «Козачка-КПУ» (Запоріжжя) та БК «Чайка» (Бердянськ), інформує WestNews.

І якщо першій грі підопічні Юрія Процюка впевнено довели свою перевагу (72:58), завдяки, насамперед, результативним діям свого лідера – Аріни Білоцерківської (28 очок), то в недільному матчі проти «Чайки» інтрига трималася до останніх секунд.

За хвилину до завершення четвертої 10-хвилинки рахунок був рівним – 74:74. Втім «Франківськ», завдяки чотирьом поспіль влучним штрафним кидкам у виконанні свого капітана – Олени Огороднікової, зумів вирвати перемогу. Табло зафіксувало фінальний рахунок – 79:76 на користь команди з обласного центру Прикарпаття.

Варто зазначити, що в матчі проти «Чайки» франківські баскетболістки грали вже без свого беззаперечного лідера Білоцерківської, яка вирішила продовжити кар’єру в Польщі. Натомість, наша команда дозаявила форварда Міріам Уро-Нілє, яка в дебютній грі за «Франківськ» здобула 14 очок та зібрала 16 підбирань.

Цікаво, що темношкіра баскетболістка має українське громадянство. Більш того, вона є гравцем Національної збірної України, а вболівальникам спорту відома також своїми успішними виступами за столичний клуб «ТІМ-СКУФ».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.