WestNews.com.ua

У стоматологічній лікарні Івано-Франківська прострочені зарплати

05.02.2019, 14:01  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 5 лютого, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соціальної політики.

Зокрема, на комісії розглянули питання про інформацію щодо заборгованості по заробітній платі працівникам закладів охорони здоров`я області станом на 1 січня 2019 року, інформує WestNews.

«Заборгованість станом на 1 січня становила 7,2 мільйонів гривень. Найбільше в Івано-Франківську, Надвірній та Богородчанах. Станом на лютий заборгованості за 2018 рік не має», – розповіла директор департаменту фінансів політики ОДА Ірина Мацькевич.

Також Микола Стовбан, директор департаменту охорони здоров`я ОДА, розповів, що станом на 1 січня простроченою заборгованістю була міська лікарня та стоматологічна лікарня Івано-Франківська. На лютий місяць простроченість залишилася у стоматології.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Івано-Франківська та його заступники отримуватимуть надбавки до зарплати

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X