WestNews.com.ua

У страшній трагедії в Галицькому районі загинув син колишнього міського голови Бурштина. ФОТО

05.09.2019, 8:39  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNews, 31 серпня, по обіді, чи не вся країна здригнулася від жахливого повідомлення: на території дитячого лікувально-оздоровчого комплексу «Сокіл», що у Галицькому районі Івано-Франківської області, сталася пожежа.

Під час її гасіння виявлено обгоріле тіло людини, яке відправлено в морг для проведення судово-медичної експертизи з метою встановлення причин пожежі і смерті постраждалого.

А далі – найжахливіше для мешканців Бурштина та Галицького району уточнення: встановлено, що загиблим у вогні є син колишнього міського голови Бурштина Петра Курляка, пише «Галицьке слово».

17-річний Данило на літо був офіційно оформлений на роботу в таборі, і зокрема, виконував обов’язки радіотехніка, а відпочивальники насамперед цінували його як чудового ді-джея. Адміністрація визнала його кращим працівником «Сокола».

У трагічний день 31 серпня дітей у таборі вже не було. Залишалося зовсім мало працівників, які по суті збиралися додому. Так само й Данило вже спакував речі, за ним машиною їхав батько, та зустрітись не судилося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стали відомі причини жахливої смерті 17-річного підлітка з Бурштина. ВІДЕО

05.09.2019, 8:39  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X