У світовий рейтинг Webometrics потрапили три університети Івано-Франківська

11.02.2019, 10:10  |  Автор:   Пилипів Ірина

Webometrics Ranking оприлюднив щорічний рейтинг університетів України. З-поміж 323 вузів, у списку першої сотні – три  Прикарпатські університети.

Зокрема, 28-му сходинку в Україні або ж 4746-му у світовому рейтингу посідає Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу. Він же  – перший у рейтингу серед вузів Прикарпаття, інформує WestNews.

Трохи далі – на 40-му в українському рейтингу університетів або ж 5486-му місці у світовому –опинився Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника.

Ще нижче – на 96 сходинці в Україні та 8485 у світовому рейтингу – Івано-Франківський національний медичний університет.

Очолив український блок світового рейтингу вишів Webometrics Ranking  Київський національний університет ім. Т. Шевченка. А у світовому списку він на 1195 місці.

На другому місці (або ж 1628 в світі) Національний технічний університет “Київська політехніка”, на третьому (або ж 2016 в світі)  – Сумський державний університет. Четверту сходинку (або 2162 місце в світі) посів Львівський національний університет Івана Франка. І п’ятірку лідерів замикає Харківський національний університет В. Н. Каразіна. У світовому рейтингу він на 2278 сходинці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В освітніх закладах Івано-Франківська офіційно продовжили карантин до 15 лютого

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X