WestNews.com.ua
05.12.2018, 10:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У свободі наша сутність: в Україні презентували перший тизер карпатського бойовика. ВІДЕО

Творцi iсторичного екшенy «Зaхaр Беркут», знятoгo за мoтивами однойменнoї повiстi Івaнa Фрaнкa, презентувaли в Українi перший тизер стрiчки, повідомляє WestNews.

Відсьогодні його можна подивитися на офіційних сторінках проекту на YouTube та Facebook, а також на широких екранах у кінотеатрах. В український прокат фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, вийде 10 жовтня 2019 року.

«Історія Захара Беркута – про кожного з нас. Вона змушує замислитися над тим, що ми робитимемо, коли наш спосіб життя опиниться під загрозою. Чи ми будемо тікати, чи будемо боротися та відстоювати те, у що віримо? – прокоментував Роберт Патрік, який зіграв головну роль у фільмі. – Найближчою в образі Захара для мене виявилася саме його воля до боротьби за свою свободу. Він не хотів чужого панування ні над ним самим, ані над його народом. Натомість, він бажав, щоб люди самі вирішували, хто і як ними має правити, і він був готовий боротися за свою свободу».

Нагадаємо, що онук Івана Франка буде консультувати знімальну групу в питаннях творчості поета. Творча команда проекту, представники Фонду, знавці творчості Івана Франка, культурологи, історики та етнографи об’єднають свої зусилля у роботі над майбутньою екранізацією. Крім того, під час всього періоду виробництва стрічки, партнери проводитимуть спільні заходи, що стосуються доведення до публіки інформації про історичний фільм «Захар Беркут».

21 грудня, творці фільму “Захар Беркут”  представили перший ролик про підготовчу експедицію знімальної групи стрічки30 травня на сторінці фільму повідомили, що підготовка до зйомок історичного екшну Захар Беркут розгорнулася повним ходом. Група майбутньої стрічки мандрувала Карпатами у пошуках мальовничих пейзажів для зйомок, та вивчення життя і культури місцевих жителів.

Разом із режисером Ахтемом Сеітаблаєвим в якості співрежисера над стрічкою працюватиме Джон Вінн. Продюсерами фільму з американської сторони виступлять Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історичний бойовик “Король Данило” переросте у серіал: в Івано-Франківську розповіли деталі про фільм

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X