WestNews.com.ua

У TikTok та Instagram з’явились акаунти “Коронавірус інфо”

31.03.2020, 19:33  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

У соціальних мережах TikTok та Instagram з’явилися акаунти “Коронавірус інфо” (@coronainfoua), це робиться для привернення увагу молоді до запобіжних заходів і боротьби з COVID-19, уже запустили челендж#мийруки.

Акаунти авторизовані МОЗ України.

Наразі близько 15% усіх хворих на COVID-19 в Україні – люди віком від 11 до 30 років. Це свідчить про те, що частина молоді не дослухається до рекомендацій МОЗ України щодо запобіжних заходів від інфікування коронавірусом. Водночас, за результатами опитування проекту U-Report від ЮНІСЕФ, близько чверті молоді не знає чіткого алгоритму дій при появі симптомів, характерних для коронавірусної інфекції,- зазначають на офіційному чаті у Телеграм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківчанці, яка бореться з важкою недугою, терміново потрібні донори крові

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X