У Тлумачі поліцейські обирали кращих знавців правил дорожнього руху

Під час тематичних занять, які прикарпатські правоохоронці проводять у школах області напередодні шкільних канікул, перевіряють рівень знань уснів «дорожньої абетки» та допомагають надолужити виявлені прогалини. Про це передає Відділ управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області, пише WestNews.

Так, у Тлумацькій загальноосвітній школі поліцейські провели вікторину , у якій восьмикласники змагались за звання кращих знавців Правил дорожнього руху. Як виявилось, школярі добре володіють вимогами, проте на деякі питання відповідали не зовсім точно чи повно. Тож працівники поліції та пояснили правильні відповіді та відзначили найактивніших учасників вікторини. Також поліцейські вкотре нагадали учням правила безпечної поведінки на дорозі, особливо наголосивши на тих моментах, через які діти частіш за все стають учасниками ДТП.

Правоохоронці застерегли школярів від раптового виходу на проїжджу частину дороги, в тому числі й на пішохідний перехід, нагадали вимоги щодо їзди неповнолітніх на велосипедах та мототранспорті. Також школярам розповіли про доцільність використання світловідбиваючих елементів на одязі пішоходів у темну пору доби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Франківщині ще одна ДТП закінчилася втечею водія

Коментарі:

Comments are closed.