WestNews.com.ua

У центрі Франківська студенти влаштували для молоді “Науковий пікнік”. ФОТО

25.05.2019, 21:12  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 25 травня, в Івано-Франківську відбувся науково-популярний захід – «Науковий пікнік». Організували та провели свято для мешканців та гостей обласного центру викладачі, аспіранти та студенти університету, повідомляє WestNews.

Наукові пікніки – це демонстраційні інтерактивні експерименти для всіх бажаючих долучитися до таємниць науки. При цьому науково-просвітницька робота поєднується із грою та навчанням.

Цьогоріч викладачі та студенти різних інститутів показали жителям і гостям міста та майбутнім вступникам, як практично можна втілити набуті знання. Присутні бачили як студенти педагогічного інституту граються з дітьми, бо вони – майбутні вихователі і вчителі початкової школи, студенти-історики показували різноманітні музейні колекції, пригощали старовинними карпатськими стравами.

Ті, хто навчається в Інстиутті туризму, презентували студентські турбюро, ресторани, правники, психологи, економісти, менеджери надавали консультації, хіміки і біологи дивували дослідженнями і колекціями комах, майбутні журналісти все це фільмували та презентували в Інтернеті.

Впродовж свята відвідувачі “Наукового пікніка” мали змогу не лише побачити ефектні демонстрації та майстер-класи, але й самі взяти в них участь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Гуцульщині зберігся унікальний звичай, за яким діти прощають гріхи своїм прапращурам

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X